Kurs Nowe Życie (22-24.09.2017)

 

Kurs Nowe Życie to czas trzech dni rekolekcji, które pomagają spotkać się z Bogiem i doświadczyć Jego miłości. Jeśli uważasz, że Bóg nie może Cię kochać, że nie zasługujesz na miłość, czujesz się niekochany, niezrozumiany, osamotniony, to ten kurs jest dla Ciebie. Może straciłeś wiarę w Boga, nie widzisz sensu w swoim życiu, brak Ci radości i ochoty do życia – ten kurs jest dla Ciebie. A może szukasz czegoś więcej, bo nie wystarcza Ci już niedzielna Eucharystia, ale nie wiesz którą pójść drogą – ten kurs jest dla Ciebie. Ilu ludzi tyle potrzeb, zmartwień, oczekiwań, trudów, radości… I choć bardzo byśmy tego chcieli, to nie jesteśmy w stanie wypisać wszystkiego, co dzisiaj doświadczasz w swoim życiu. Dlatego ten kurs jest dla każdej osoby od 18 lat wzwyż, bo Jezus pragnie wszystkim dać nowe życie. Jesteśmy tego żywym przykładem…

 

Informacje:

Kurs jest organizowany przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Gaudete w domu pielgrzyma w Czernej i jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

 

Termin kursu:

22 – 24 września 2017

Kurs rozpoczyna się w piątek o godz. 18:00. Od godz. 17:00 czynna jest recepcja, gdzie nastąpi rejestracja uczestników i przydzielenie noclegu. Zakończenie kursu przewidziane jest w niedzielę ok. godz. 14:00.

 

Miejsce kursu:

Dom Pielgrzyma, Czerna 79, 32-065 Krzeszowice

Dom ten umiejscowiony jest pośród lasu obok klasztoru Karmelitów Bosych. Na miejscu jest wiele atrakcji, a wśród nich szlaki turystyczne, droga krzyżowa, księgarnia, restauracja. Więcej informacji na stronie internetowej:

http://dompielgrzyma.net/

Na miejsce kursują busy z Krzeszowic, a gdyby i to stanowiło problem w dotarciu na kurs, to służymy i w tym zakresie pomocą 🙂

 

Koszt uczestnictwa:

Całkowity koszt uczestnictwa wynosi 150 zł. W tej cenie zawiera się nocleg oraz pełne wyżywienie (piątek – kolacja, sobota – śniadanie/obiad/kolacja, niedziela – śniadanie, obiad oraz przerwy kawowo-ciastkowe w sobotę i niedzielę).

Istnieje też możliwość uczestnictwa w kursie bez noclegu. Koszt wynosi w tym przypadku 80 zł.

 

Co dobrze mieć ze sobą na kursie?:

  • notatnik, długopis
  • wygodne obuwie
  • lekarstwa (jeśli są potrzebne)

 

Zadatek:

Zadatek w wysokości 50 zł prosimy wpłacać do 7 dni od zapisu na konto:

Parafia Matki Bożej Pocieszenia
PKO bp VI o/ Kraków
77 1020 2892 0000 5202 0125 8516

W tytule przelewu prosimy wpisać: kurs Nowe Życie, imię i nazwisko

Zadatek jest bezzwrotny i jest wymagany do uczestnictwa w kursie!

 

Kontakt:

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres sne@gaudete.org.pl

 

Msza święta jest przewidziana w programie kursu w sobotę i niedzielę.

Zachęcamy także do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania przed kursem, aby przeżywać go od samego początku z czystym sercem!