Kurs Nowe Życie – Sandomierz (17-19.11.2017)

Kurs Nowe Zycie

 

Kurs ten pomógł mi otworzyć w pełni serce, zresetować myślenie, otworzyć się na działanie Ducha Świętego. Zrozumiałem, że Bogu zależy na mnie i jestem dla Niego najważniejszy na świecie, pomimo wszelkiego zła, które było i jest obecne w moim życiu. Uczucie bycia kochanym jest czymś wspaniałym, bo daje mi poczucie wolności.

Robert, 32 lata

 

Doświadczyłem osobowej relacji z Bogiem, On – ja. Doświadczyłem tego, czego nie widzę na co dzień – żywego i młodego Kościoła. Jako młoda osoba nie musze się wstydzić moich relacji z Bogiem, moich emocji, bo widzę, że są obok mnie inne osoby, które mają podobnie, przez których Bóg do mnie przemawia.

Paweł, 29 lat

 

Od zawsze wiedziałam, że Bóg mnie kocha, ale nie mogłam tego ogarnąć rozumem. Stale miałam wizję Boga, jako karzącego Ojca. Dopiero na tym kursie do mnie dotarło, jak wielką miłością jesteśmy obdarzeni, że jestem kochana taka, jaką dzisiaj jestem.

Anna, 38 lat

 

Doświadczyłam działania Ducha Świętego.

Gosia, 38 lat

 

Na kursie doświadczyłem obecności Boga we wspólnocie zwykłych ludzi, takich jak ja. Doświadczyłem, że Bóg realnie i konkretnie jest w moim życiu obecny i tylko ode mnie zależy czy otworzę się na Niego, czy przyjmę to, co mi daje, to co przygotował dla mnie, kiedy mnie stwarzał. czy może jednak nadal będę się trzymał tych wizji szczęścia, które sam sobie wymyślam i buduję. Dowiedziałem się, że przyjmowanie i wyznawanie Jezusa w moim życiu jako jedynego Pana i Zbawiciela może dokonywać się każdego dnia, w każdej sytuacji, bez fajerwerków, w zwykłej decyzji oddania Mu nawet najdrobniejszej sprawy i zawsze Jemu, tylko Jemu. Teraz wiem, że mogę chcieć nieskończenie więcej, niż do rej pory chciałem i wydawało mi się, że mogę chcieć.

Zbyszek, 45 lat

 

Na kursie zdobyłem dużo nowych wiadomości. Bóg uświadomił mi, jak nas grzech krępuje i jak w nas postępuje, dążąc do destrukcji.

Mirek, 38 lat

 

Kurs pomógł mi zrozumieć, co to znaczy nawrócić się.

Łukasz, 36 lat